Micke (VD)

Mekanik, Kompressor, Lyftservice, Försäljning, Elunderhåll, Mek. konstruktion, Projektering
Direkt: Direkt: 070-639 10 66
micke@bjareindustriteknik.se

Tom

Mekanik, Kompressorservice, Industri-el, Elinstallationer, Felsökning, Försäljning
Direkt: 073-050 14 93
tom@bjareindustriteknik.se

Anders

Mekanik, Kompressor, Lyftservice, Försäljning, Elunderhåll, Mek. konstruktion, Projektering
Direkt: 070-657 50 90
anders@bjareindustriteknik.se

Johan

Elektrisk felsökning, Industri-el, Programmering, Elkonstruktion, Projektering, Försäljning, Lyftservice
Direkt: 070-611 85 11
johan@bjareindustriteknik.se

Dan

Elektrisk felsökning, Industri-el, Programmering, Elkonstruktion, Projektering, Försäljning
Direkt: 070-388 06 03
dan@bjareindustriteknik.se

Albin

Installation, Industriunderhåll, Rördragning, Kompressor
Direkt: 072-217 27 94
albin@bjareindustriteknik.se

Tjänstledig och åter 2020.